Verslo centrui „Freedom 36“ suteiktas BREEAM sertifikatas už techninį statinio projektą < Naujienos
GRĮŽTI ATGAL

Verslo centrui „Freedom 36“ suteiktas BREEAM sertifikatas už techninį statinio projektą

2020-05-21

Tvarių pastatų standarto BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikato siekiančių naujų pastatų vertinimo procedūrą sudaro dvi dalys. Pirmajame etape vertinamas statinio techninis projektas, o antrojo etapo metu, pasibaigus statyboms, atliekamas auditas ir išduodamas galutinis sertifikatas.

 

Modernaus verslo centro statybos Vilniaus Karoliniškėse įsibėgėja. „Freedom 36“ verslo centras Vilniaus biurų rinkai pasiūlys apie 14.000 kv. m modernių biurų patalpų.  Tai bus šešių auštų A+ energinės klasės pastatas, ant jo stogo sumontuotos saulės baterijos pagamins apie 10 proc. verslo centro metinio elektros energijos poreikio. Požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse  bus įrengta apie 370 vietų automobiliams iš kurių 20 elektromobilių įkrovos vietos, dviračių saugyklos ir dviratininkams skirtos dušinės bei persirengimo kambariai.

 

Verslo centrą „Freedom 36“ projektavo bendrovės „Unitectus“ architektai Tauras Paulauskas ir Tomas Tankelevičius. 30 mln. eurų vertės investicijas siekiančio projekto statybos darbus vykdo generalinis rangovas „Conresta“.

GRĮŽTI ATGAL

Kontaktai

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje.

Sutinku