Naujienos - Freedom|36
Konkursą menininkams laimėjo penki kūrėjai iš 133 – jų darbai bus įgyvendinti verslo centre „Freedom 36“

Konkursą menininkams laimėjo penki kūrėjai iš 133 – jų darbai bus įgyvendinti verslo centre „Freedom 36“

2021-05-05

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Galio Group“ verslo centro „Freedom 36“ sienas išpieš penki menininkai, nugalėję „Galio Group“ viešame konkurse „Laisvė kurti“. Konkurso laimėtojai išrinkti iš 133 dalyvių – jie pasidalins 12,5 tūkst. eurų prizinį fondą už geriausias idėjas. Kūrinių įgyvendinimui verslo centre skiriama virš 47 tūkst. eurų.

SUŽINOTI DAUGIAU
„Galio Group“ skelbia konkursą menininkams – geriausioms idėjoms ir jų įgyvendinimui skiria virš 60 000 eurų

„Galio Group“ skelbia konkursą menininkams – geriausioms idėjoms ir jų įgyvendinimui skiria virš 60 000 eurų

2021-02-22

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ kviečia menininkus tapti dalimi Vilniuje plėtojamo verslo centro „Freedom 36“ – kviečia išpiešti bendrųjų erdvių sienas penkiuose pastato aukštuose. Verslo centrą papuošiantys kūriniai bus atrinkti konkurso būdu. Laimėjusių idėjų priziniam fondui skiriama 12 500 eurų, o kūrinių įgyvendinimui numatyta skirti apie 47 500 eurų.

SUŽINOTI DAUGIAU
Verslo centro „Freedom 36” statybų apžvalga – 2020 metais nuveikti darbai

Verslo centro „Freedom 36” statybų apžvalga – 2020 metais nuveikti darbai

2021-01-12

Laisvės prospekte, kur statome modernų biurų pastatą, daugiau nei 40 metų buvo automobilių stovėjimo aikštelė. Tikime, kad prisidedame prie Karoliniškių, neatrasto, tačiau perspektyvaus rajono transformacijos. Kviečiame susipažinti su projekto eiga ir kartu trumpai apžvelgti, ką mums pavyko nuveikti per 2020 metus.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kontaktai

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai
IŠNUOMOTA

Visos patalpos jau išnuomotos. Susipažinkite su GALIO GROUP plėtojamais projektais.

ŽIŪRĖTI PROJEKTUS