Verslo centro „Freedom 36” statybų apžvalga – 2020 metais nuveikti darbai
GRĮŽTI ATGAL

Verslo centro „Freedom 36” statybų apžvalga – 2020 metais nuveikti darbai

2021-01-12

Verslo centras „Freedom 36” į Karoliniškių horizontus kasdien įsilieja vis sparčiau. Šioje vietoje, Laisvės prospekte, kur statome modernų biurų pastatą, daugiau nei 40 metų buvo automobilių stovėjimo aikštelė. Tikime, kad prisidedame prie Karoliniškių, neatrasto, tačiau perspektyvaus rajono transformacijos. Kviečiame susipažinti su projekto eiga ir kartu trumpai apžvelgti, ką mums pavyko nuveikti per 2020 metus.

Vasaris – statybų startas ir džiuginančios partnerystės

Laisvės prospektas yra viena pagrindinių Vilniaus transporto arterijų – tai užtikrina gerą verslo centro matomumą ir susisiekimą tiek su centrine miesto dalimi, tiek su miegamaisiais rajonais. Matydami tokį šios vietos ir Karoliniškių rajono potencialą, didžiuojamės, jog lygiai prieš metus, vasario pradžioje, gavome statybą leidžiantį dokumentą ir startavome su „Freedom 36” statybos darbais. Džiaugiamės, kad tokio mąsto projektą galime plėtoti kartu su patikimais partneriais – statybų bendrove „Conresta“, su kuriais, neilgai trukus nuo statybos leidimo gavimo, buvo pasirašyta 23 mln. vertės sutartis.

Gegužė – tarptautiniai pasiekimai

Nepaisant visą pasaulį apėmusios pandemijos, projekto plėtra, atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus, vyko pagal planą. Gegužės mėnesį pradėjome įliedami simbolinę kapsulę į pastato pamatus, taip paženklindami simbolišką verslo centro pradžią. Tačiau bene labiausiai pavasarį džiugino naujiena, kad mūsų plėtojamas verslo centras gavo tvarių pastatų standarto BREEAM „New Construction – Very Good“ sertifikatą už statinio techninį projektą. Šis sertifikatas – aukščiausias įvertinimas, įrodantis, jog pastatas atitinka keliamus ir visuotinai pripažintus tarptautinius tvarumo reikalavimus.

Vasara ir ruduo – sparčiai augantis verslo centras

Po simbolinio kapsulės įliejimo į pamatus, visą vasarą ir rudenį vyko intensyvūs darbai – statybų aikštelėje sparčiai ėmė kilti šešių aukštų modernus ir tvarus verslo centras.

Per šį laikotarpį statybvietėje spėjome nuveikti nemažai esminių pastato statybos darbų, tad šių metų vasario mėnesį bus pilnai sumontuotos pastato konstrukcijos ir demontuotas kranas, žymintis vidaus darbų startą. Siekiame, kad verslo centras galėtų pasiūlyti, ko reikia kokybiškai darbo aplinkai: aukščiausio lygio komfortą, natūralų apšvietimą ir švarų orą bei galimybę lengvai keisti biuro išplanavimą.

Gruodis – šventinės iniciatyvos

Karoliniškėse, „Freedom 36” statybų aikštelės neaplenkė šventiniai papuošimai. Ant statomo verslo centro perdangos sužibo eglutė. Šiais metais šventinę eglę jau puošime verslo centro vestibiulyje. Jau nekantriai laukiame tos dienos, kai įvairių dydžių biurų erdvėmis mėgausis verslo centro „Freedom 36“ naujakuriai.

„Freedom 36” bus A+ energinės klasės pastatas, ant jo stogo sumontuotos saulės baterijos pagamins apie 10 proc. verslo centro metinio elektros energijos poreikio. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje  bus įrengta 370 vietų automobiliams, elektromobilių įkrovos vietos, dviračių saugyklos ir dviratininkams skirtos dušinės bei persirengimo kambariai.

GRĮŽTI ATGAL

Kontaktai

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai
IŠNUOMOTA

Visos patalpos jau išnuomotos. Susipažinkite su GALIO GROUP plėtojamais projektais.

ŽIŪRĖTI PROJEKTUS