Plėtotojas - Freedom|36

GALIO GROUP

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė GALIO GROUP (anksčiau - „M.M.M. projektai“) rinkoje veikia 15 metų ir yra gerai žinoma kaip tvarių pastatų plėtotoja. GALIO GROUP Vilniuje plėtoja penkis verslo centrus. Įsitvirtinusi komercinio nekilnojamojo turto segmente, bendrovė taip pat žengia į sostinės būsto rinką ir aštuoniuose gyvenamuosiuose projektuose planuoja pastatyti apie 2000 butų. Per ateinančius septynerius metus GALIO GROUP į nekilnojamojo turto projektus Vilniuje planuoja investuoti apie 375 mln. eurų. Gyvenamuosius ir komercinius projektus GALIO GROUP rengiasi plėtoti ir Latvijos bei Ukrainos sostinėse.

Sužinokite daugiau: www.galio.lt

2006 Įsteigimo metai
219 Valdomo turto vertė 219 mln. EUR
203 000 Projektų plotas Lietuvoje - 203 tūkst. m2

Mūsų stiprybė - patirtis

Mūsų statomi verslo centrai biurų komplekse „S7“, pirmieji šalyje buvo įvertinti tarptautiniu tvarių pastatų sertifikatu BREEAM „New Construction Excellent“.

Indėlis į žmonių gerovę puoselėjančios aplinkos kūrimą pripažintas tarptautiniu „Leesman“ indekso įvertinimu – kol kas vieninteliu Baltijos šalyse – pagrindžiančiu nepriekaištingą patirtį darbo aplinkoje.

Mūsų įgyvendintas projektas „S7" pelnė „Most Vibrant Workplace 2018" - CEE Business Service Summit apdovanojimą. Džiaugiamės galėdami sukurti aukščiausius standartus atitinkančias darbui, gyvenimui bei laisvalaikiui skirtas erdves.

140 000 m2

komercinės paskirties ploto

2 000 butų

gyvenamosios paskirties projektai

  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas
  • kokybė atsakomybė inovatyvumas tvarumas paprastumas

Kontaktai

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai
IŠNUOMOTA

Visos patalpos jau išnuomotos. Susipažinkite su GALIO GROUP plėtojamais projektais.

ŽIŪRĖTI PROJEKTUS