Apie

FREEDOM 36 - laisvė rinktis. Patogioje vietoje - Laisvės pr. 36, Vilniuje, statomas A+ energinės klasės 7 aukštų verslo centras su bendra stogo terasa. Modernus pastatas darniai įsilies į miesto gyvenimą, suteikdamas laisvę jame dirbantiems kurti, siekti ir augti.

Projekto architektai - Tomas Tankelevičius ir Tauras Paulauskas. 

Biurų plotai nuo 27,5 iki 14 300 m2

Bendras plotas 14 300 m2

2020 1Q

Statybų pradžia

2022 1Q

Statybų pabaiga

Projektas užbaigtas.
Slinkite į šoną
BREEAM

Tai investicija į ateitį, rūpestis aplinka ir aukščiausios kokybės siekis. Pastatas naudoja saulės energiją, atitinka A+ energinę klasę.

Pastato valdymo sistema (BMS)

Nepertraukiama pastato inžinerinių mazgų priežiūra vykdoma pasitelkus išmaniąją BMS sistemą.

Pakeliamos grindys

 Nebijokite keistis - biuruose įrengiamos kilnojamos grindys leis patogiai transformuoti darbo erdves.

Greitaeigiai liftai

 Apgalvotos smulkmenos taupo Jūsų laiką. Įrengiami 4 koncentruoti greitaeigiai liftai.

Restoranas ir poilsio erdvės

 Daug dėmesio skiriama modernioms poilsio erdvėms: pirmame aukšte įrengiamas restoranas iLunch, konferencijų salės, uždaras vidinis kiemas - poilsio pertraukėlėms.

Stogo terasos

 Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio panoramą atverianti bendra stogo terasa ir 3 privačios terasos – vieta įkvėpti naujų idėjų.

Atraskite komfortą

Moderniausi inžineriniai sprendiniai užtikrina komfortą, nepertraukiamą visų pastato sistemų veiklą, suteikia galimybę keisti biuro išplanavimą, mėgautis natūraliu patalpų apšvietimu ir švariu oru.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai
IŠNUOMOTA

Visos patalpos jau išnuomotos.